A-klasse score score h.score totaal
140,01 en > 1e 2e    
1       0 0
2       0 0
3       0 0
4       0 0
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
  B-klasse score score h.score totaal
135,01 -- 140 1e 2e    
1 Michel Terwijn 1391 1394 1394 2785
2 Sandra Stoelhorst 1371 1347 1371 2718
3 Wobbe Reitsema 1303 1370 1370 2673
4 Ger Stoelhorst 1283 1368 1368 2651
5 Wiebe Menger 1219 1304 1304 2523
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
  C-klasse score score h.score totaal
130,01 -- 135 1e 2e    
1 Lambert Veen 1324 1227 1324 2551
2       0 0
3       0 0
4       0 0
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
  D-klasse score score h.score totaal
125,01 -- 130 1e 2e    
1 Albert van Urk 1316 1349 1349 2665
2 Ate Faber 1318 1249 1318 2567
3 Sylivia Terwijn 1280 1277 1280 2557
4 Jan Piet 1284 1250 1284 2534
5 Dinie Veen 1210 1251 1251 2461
6 Clemense Bekhof 1223 1218 1223 2441
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
         
         
           
         
         
         
  E-klasse score score h.score totaal
120,01 -- 125 1e 2e    
1 Hillie Mostert 1235 1221 1235 2456
2 Henk Schut 1203 1212 1212 2415
3 Fenny Boonstra 1167 1204 1204 2371
4       0 0
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
  F-klasse score score h.score totaal
115,01 --120 1e 2e    
1 Hilly Schreur 1179 1229 1229 2408
2 Heidi Meinders 1191 1171 1191 2362
3 Tineke Gort 1162 1160 1162 2322
4 Alie van Elk 1105 1209 1209 2314
5 Gretha Faber 1131 1142 1142 2273
6 Johan Schut  1095 1176 1176 2271
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
  G-klasse score score h.score totaal
110,01 -- 115 1e 2e    
1 Bonny Ottens 1103 1145 1145 2248
2 Ronald Janssen 1116 1129 1129 2245
3 Marijke van Kleef 1045 1087 1087 2132
4 Corry Wapstra 1067 1061 1067 2128
5 Doetie Faber 1064 1057 1064 2121
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
         
  H-klasse score score h.score totaal
 105,01 -- 110 1e 2e    
1 Martijn Nijenhuis 1084 1154 1154 2238
2 Roelie Bijlsma 1038 1007 1038 2045
3 Marco Boerema 1031 959 1031 1990
4       0 0
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
  I-klasse score score h.score totaal
 100,01 -- 105 1e 2e    
1 Aukje Veldhuizen 1024 1082 1082 2106
2 Trijnie Lankman 1068 1007 1068 2075
3 Janny van Etten 1021 943 1021 1964
4 Pietje Petter 973 946 973 1919
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
         
  J-klasse score score h.score totaal
 0 -- 100 1e 2e    
1 Jan van Etten 991 1025 1025 2016
2 Ingrid Reitsema 983 965 983 1948
3 John va Etten sr 908 982 982 1890
4 Jannie Eilander 919 912 919 1831
5 Lya Wolters 910 873 910 1783
6 Hannie Visser 780 758 780 1538
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0
         
         
         
  Jeugdklasse score score h.score totaal
  1e 2e    
1 Johny van Etten 708 792 792 1500
2 Jessica Brandsma 660 654 660 1314
3       0 0
4         0 0
5       0 0
6       0 0
7       0 0
8       0 0
9       0 0
10       0 0